Set van 2 fosforescerende Nachtfopspenen van silicone 0/6 maanden - Gemengd
De wijze van levering van dit artikel is niet compatibel met die van uw artikelen die zich al in het winkelmandje bevinden. Gelieve twee afzonderlijke bestellingen te doen.
Mama’s weten het: niets mooier dan een rustige en relaxte baby. Daarom ontwikkelde Tommee Tippee een nieuw, door baby’s goedgekeurd gamma fopspenen.
De symmetrische speen werd speciaal ontworpen om door baby’s gemakkelijker te worden aanvaard. Tests door een onafhankelijk laboratorium toonden aan dat meer baby’s deze fopspeen meteen aanvaarden.*
Wil je dat je schreeuwende en huilende baby weer lacht en rustig in slaap valt, kies dan gewoon voor een fopspeen Closer to Nature®.
- Speen goedgekeurd door baby's
De baby’s kunnen gehecht raken aan hun fopspeen. Daarom hebben alle nieuwe Closer to nature fopspenen dezelfde door baby’s goedgekeurde speen* zodat jij gemakkelijk de stijl van fopspeen kunt aanpassen, zonder je baby te ontstemmen.
- Bevordert de mond- en gebitsontwikkeling
De symmetrische speen is voor een beter evenwicht ontworpen, zodat de baby de fopspeen gemakkelijker in het mondje houdt. Werkt ook de juiste ontwikkeling van mond en gebit in de hand.
- Zelfde type speen als van de Tommee Tippee zuigflesjes
Omdat de speen van de fopspenen en van de zuigflesjes een vergelijkbare vorm hebben, voelt die voor de baby heel vertrouwd aan.
- Veiligheid voor je baby voorop
Voor volledige gemoedsrust zijn alle Tommee Tippee fopspenen BPA-vrij .
Kenmerken:
- Fosforescerende nachtfopspenen
- Willekeurig model
- Goedgekeurd door baby's*
- Symmetrische vorm
- Omkeerbare speen van silicone
- BPA-vrij, voor optimale gemoedsrust
*68% van de baby's aanvaardden de nieuwe fospspeen meteen t.o.v. 43% bij de oude fopspeen - Studie door Swift Research in het VK in 2013 bij 112 mama's en baby's.
LEVERING
- Standaard thuislevering
2 - 4 werkdagen
Vanaf €7,90. Gratis voor Clubleden vanaf €69 (en vanaf €89 voor niet-leden).
- Standaard afhaalpunt postkantoor
2 - 4 werkdagen
Vanaf €4,90. Gratis voor Clubleden vanaf €69 (en vanaf €89 voor niet-leden).
- Afhalen in de winkel
In de winkel van je keuze binnen 3 - 5 werkdagen
Retourneren
Je hebt tot 30 dagen bedenktijd vanaf de datum van je bestellin
- Retour in de winkel
Breng je bestelling met je bestelnummer naar de een Orchestra winkel van jouw keuze